YENİLİKLER

EĞLENCE ve YAŞAM TERASI

En üst katlarda, üstü skylight cam tavanla olabildiğince aydınlık, 4.5 metreye çıkan tavan yüksekliğiyle oldukça ferah, çevreden hiçbir şekilde görülmeyecek şekilde konumlandırılmış tamamen ailenize özel ve yaşamınızı keyifli hale getirecek bir yenilik olarak tasarladığımız eğlence ve yaşam terasımızı çok beğeneceksiniz.

KONUT İÇİ ASANSÖR

Gerek konforunuz gerekse olası ihtiyaçlarınız için düşündüğümüz konut içi asansörlerimiz, 8 kişilik geniş kabiniyle ve tüm katlar arası ulaşımıyla yaşamınızı kolaylaştıracak bir yenilik olarak sunulmuştur.

KAPALI GARAJ

Evinizin hemen altında sadece size ait 3 adet araç kapasiteli kapalı garaj, ailenizin tüm otopark ihtiyacını karşılayacak. Ayrıca elektrikli araçlarınızın şarj ihtiyacı için 32 A, Üç Faz – 400V AC altyapısı hazır olacak.

Yine size ait ve evinizin hemen önünde 1 adet açık otoparkınızla birlikte toplam 4 araçlık otopark alanı tüm otopark ihtiyacınızı karşılayacak.

YARDIMCI & İŞ ODASI

Yatılı yardımcılarınız için düşündüğümüz banyolu yardımcı odası ve hemen yanında konumlandırdığımız iş odası sayesinde hayatınız çok kolaylaşacak. Dilerseniz bu alanı çalışma, hobi veya spor odası olarak da tercih edebilirsiniz.

AVANTAJLAR
DEVAM